FORMULARZ KONTAKTOWY

Q&A

Proszę wypełnić krótki Formularz – można również napisć e- mail kontakt@pawelrobak.pl lub zadzwonić 796 425 142.

Jak najszybciej aby mieć pewność, że dany termin jest wolny 🙂

Na codzień mieszkam w Kielcach, ale zlecenia w Krakowie, Warszawie czy Katowicach nie są mi obce. Jestem w stanie dla Was dojechac w każde miejsce w Polsce i nie tylko 😉
Ofertę ślubną na dany rok wraz z ceną wysyłam po uzupełnieniu formularza
Jeśli ślub i wesele odbywa się dalej niż 70 km od Kielc wtedy dochodzi koszt dojazdu.
Oczywiście, jest to dla mnie bardzo ważne, chciałbym Was poznać, lubie słuchać o miłości dwóch zakochanych osób i słuchać o wizjach przyjęcia ślubnego. Chciałbym poznać Wasze oczekiwania dotyczące Naszej współpracy. Przy filiżance kawy pokaże Wam swoje portfolio, albumy, opowiem o swojej pracy od a do z oraz wspólnie przebrniemy przez całą umowę, którą na koniec podpisujemy.
Zadatek to około 30 % sumy umowy.
Otrzymujecie minium 700 do 1000 zdjęć, po obróbce graficznej, w najwyższej rozdzielczości + wersja internetowa.
Fotografowanie zaczynam na przygotowaniach, a kończe wtedy kiedy sobie tego życzycie. Maksymalnie jestem z Wami do godziny 01:00 w nocy 🙂
Uważam, że fotograf bez odpowiedniej jakości sprzętu będzie miał duży problem w ciężkich warunkach zdjęciowych. Pracuję na sprzęcie firmy Sony i obiektywach Sigma Art , posiadam kilka aparatów dzieki czemu nie ma stresu gdyby jeden nagle odmówił współpracy. Dodatkowym atutem będą lampy którymi doświetlam sale weselne.
Tak, nigdy nie przekazuje swoich zleceń innym fotografom, sam pracuje na swoje nazwisko i chce żeby moje Pary Ślubne czuły się pewnie i bez stresu.
Tak posiadam zezwolenie wydane przez Kurię – legitymację umożliwiającą fotografowanie w obiektach sakralnych.

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w Internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Kielce, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Radom, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Łódź, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Tomaszów Mazowiecki czy fotograf ślubny Bielsko Biała.